İMZALAR ATILDI

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) toplantı salonunda gerçekleştirilen imza töreninde 12 il başkanı bir araya geldi ve Türkiye Otomobil Kiralama Kuruluşları Federasyonu'nun (TOKKFED) kurulması için imzalar atıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıya, Ergün Akça, Habib Karataş, Çiğdem Koşan, Ali Kesemen, Veysel Kabak, Murat Kalaycı, Abdurrahman Özyakar, Niyazi Şahin ve Sevgi Akça gibi isimler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapmak için kürsüye gelen Sevgi Akça, aynı meslekten olan insanların bir araya geldiği zaman, sorunların çözümüne ulaşılabildiğini belirterek, hep birleştirici olmaya çalıştıklarını ve bu sayede de her geçen gün biraz daha güçlenerek aileye yeni bireylerin katıldığını söyledi.

Ergün Akça ise önümüzdeki sene araç alımında sıkıntı çekileceğinin altını çizerek herkesin elindeki araçlara sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Çalışmalara yılmadan devam edeceklerini de ifade eden Akça, seslerinin duyurulabilmesi için birlik olup federasyon kurmaktan başka çarelerinin de olmadığını söyledi.

 

 

İLGİLİ HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ...

 

HABERİN LİNKİ

 

Ek Bilgi

  • HABER: Esin Besne
  • KAMERA: Osman Kırgın
  • KAYNAK: WOM TİVİ Haber Merkezi
Go to top